• Home » Umbes Meie

Umbes Meie

Epitex Estonia Company Ltd kuulub oma emaorganisatsiooni Epitex SAS, Prantsusmaa Töötab Desamiantage valdkonnas üle 20 aasta Täna pakub Epitex Eesti koos kõigi sellega seotud teenustega väga laia valikut seadmeid erinevates valdkondades, nagu imemisseadmed, ladustamine, saastest puhastamine, samuti keemilised eemaldajad, isikukaitsevahendid ja kulumaterjalid.

Täna põhineb Epitex Eesti professionaalsus ja jõudlus 20 töötaja oskustel, kes on koolitatud soovitud tulemustele kohandatud seadmete ja tarbekaupade valimisel. Olles teadlik oma kohustustest asbesti eemaldamise ja kobestamise suurel turul.

Mis on rätiku paksus? – Pange tähele, et igas üksuses kuvatakse GSM -väärtus. GSM (grammi ruutmeetri kohta) väärtus määrab rätiku lineaarse tiheduse, teisisõnu paksuse. Erinevate rätikute võrdlemisel, kui proovite välja mõelda, milline rätik on paksem, võrrelge palun GSM väärtusi. Kõrgema GSM -väärtusega rätik on paksem kui see, millel on madalam GSM -väärtus.

Värvide / varjundite sobitamine – kui tellite erineva suurusega rätikuid ühte värvi, tellige sama kvaliteediga, kui soovite, et rätikute värv / toon sobiksid üksteisega. Näiteks nt. Kui tellite merevärvi pesurätikuid ja käterätikuid, siis tellige mõlemad Premium Plus kvaliteediga või tellige mõlemad Bleach Shield® kvaliteedist, et need omavahel sobiksid. Kui varju täpne sobitamine pole probleem, võite jätkata ja segada ka omadusi.

Me varustame

  • Esmaklassilised tooted
  • Suurepärased allahindlused ja hulgihinnad Tellimuse kohaletoimetamine alati samal päeval kella 13.00 EST järgi. Lai valik varusid Kliendikesksed töötajad
  • wholesale prices
  • Order delivery always on the same day at 13.00 EST.
  • Wide range of stocks
  • Customer-centric staff

Meie kliendid

Meil on lai valik kliente puhastusettevõtetest, päevalaagritest, koolidest, kolledžitest, spordisaalidest, spordiosakondadest, hooldekodudest, haiglatest, ilusalongidest, küünesalongidest, spaadest, reklaamiettevõtetest, restoranidest jne.

Kohaletoimetamine

Meie Epitexestonia ei paku tasuta kohaletoimetamist, kuna oleme hulgimüügiettevõte ja meie hinnad on juba müüdava toote kvaliteedi osas väga madalad.

See ei võimalda meil pakkuda tasuta kohaletoimetamist. Saadetise eest tuleb tasuda pakendi kaal ja kaugus.

Comments are closed.